Święta, święta i po świętach, czyli co się działo na Wigilii Łódź Bloguje

Wigilia Łódź Bloguje 2016 już za nami. Zjawiło się na niej 11 osób, za co serdecznie dziękujemy przybyłym. Na stole pojawiło się kilka rodzajów ciekawych potraw, jak śledzie, sernik, naleśniki.

Wigilia Łódź Bloguje

Wigilia miała miejsce w Hotelu Stare Kino Cinema Residence. Hotel udostępnił nam piękną salę, w której spędziliśmy miło czas w świątecznej atmosferze.

Miejsce to powstało wczesną jesienią 2013 roku, oferując 22 filmowe apartamenty dedykowane najlepszym polskim filmom i serialom. Tutaj nie ma dwóch takich samych pokoi – każdy z nich jest niepowtarzalny, komfortowy i magiczny. Wnętrza inspirowane są najbardziej znanymi filmami o łódzkich korzeniach oraz klasykami światowego kina. To nie jest zwykły hotel. To miejsce, w którym poczujesz się jak w domu.

Z biegiem czasu okazało się że odkrywców nietuzinkowych hoteli, poszukiwaczy gustownych wnętrz i miłośników kina stale przybywa. Dlatego w 2014 roku otworzono 20 kolejnych apartamentów. Skrywają one tajemnice słynnych, hollywoodzkich produkcji, takich jak „Ojciec chrzestny”, „Przeminęło z wiatrem”, „Różowa Pantera” czy „Casablanca”. Daje to łącznie 42 stylowe apartamenty z aneksami kuchennymi o powierzchni do 60 m2, które mogą pomieścić do 80 osób.

W hotelu można znaleźć także salę bilardową, profesjonalny sprzęt audio-wideo, 2 sale konferencyjne, bar, kameralne analogowe kino. Będąc w Cinema Residence warto zajrzeć do restauracji, by spróbować tradycyjnego smaku polskich potraw. Dania są piękne podane i bardzo smaczne.

Ze strony Łódź Bloguje serdecznie dziękujemy właścicielom Hotelu za udostępnienie nam Sali. Miejsce to było tak samo urocze, jak rok temu. Mamy nadzieję powrócić tam w przyszłym roku.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz