MASTERMIND #2 – Budowanie i rozwój społeczności wokół blogu

Już w następną środę, 19 września 2016 roku odbędzie się MASTERMIND #2. Tematem przewodnim spotkania będzie: Budowanie i rozwój społeczności wokół blogu. Osobą, której będziecie się mogli spytać o porady będzie Wojciech Wawrzak, znany ze spotkania Masterminda #1.

Mastermind #2

Czas i miejsce

Spotkanie odbędzie się 21.09.2016 r. w godz. 18:00 – 21:00. Jako miejsce wybrano Idea Hub w Manufakturze.

Zapisy

Dla uczestników jest dostępne 13 miejsce, także kto pierwszy ten lepszy. Zapisy odbywają się tutaj: mastermind2.evenea.pl. Rejestracja potrwa do 19.09.2016 roku lub do wyczerpania miejsc.

O spotkaniu

MASTERMIND to pomysł z cyklu comiesięcznych spotkań poświęconych blogowaniu. Łódź będzie blogować już nie tylko raz w roku, ale również co miesiąc.

Idea jest prosta. Spotykamy się co miesiąc w Idea Hub w Manufakturze na trzy godziny. Spotykamy się w kameralnym gronie, bo spotkania zaplanowane są na maksymalnie 13 osób.

Nie mają być to spotkania przy piwie, ani tym bardziej luźne pogaduszki. Chcemy, by każde spotkanie było merytoryczne, wartościowe i inspirujące.

Wstępna formuła spotkań zakłada, że każdy z Was przychodzi z jednym konkretnym problemem w swoim blogowaniu, który chciałby rozwiązać i wspólnie ten problem rozwiązujemy, dyskutując i wymieniając się doświadczeniami.

Link do wydarzenia na Facebook: Mastermind #2.

1 komentarz

  • MASTERMIND #3 - Siła komunikacji wizualnej w Internecie 16 października 2016 at 20:07

    […] Już w następny piątek, 21 października 2016 roku odbędzie się MASTERMIND #3. Tematem przewodnim spotkania będzie: Siła komunikacji wizualnej w Internecie. Osobą, któr będziecie się mogli spytać o porady będzie Wojciech Wawrzak, znany ze spotkań Mastermind #1 i Mastermind #2. […]

    Odpowiedz

Zostaw komentarz